Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

2023-07-28 Eliza Kozica-Kamińska

 Wydarzenie jedyne w Polsce i najważniejsze dla sprzedaży MICE 🔥
Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

Zapiszcie w swoich kalendarzach termin i miejsce: 16.11-17.11.2023, Poznań, Concordia Design !!!

#fhi2023 2023 obfitować będzie w ogromną ilość wiedzy, wymiany doświadczeń i poglądów.

Na uczestników czekają 2 dni pełne wiedzy ready-to-use.

Skupimy się na otwartości na nowe idee i technologie, spojrzymy na ważne tematy z rozmaitych perspektyw. Poruszymy temat dobrostanu sprzedawcy, bez którego trudno mówić o efektywności w działaniu. Pokażemy jak wykorzystać moc skutecznego networking’u, by osiągnąć sukces w dzisiejszym świecie biznesu i rozwijania sieci kontaktów biznesowych.

Na wydarzeniu zainspirujemy do tego, aby sprzedając dostrzegać więcej, przypomnimy, że to od naszej uważności zależy trafność oferty i odkryjemy jak zwiększyć produktywność, by jednocześnie nie przenosić pracy do domu. Dostarczymy praktyczną, gotową do wdrożenia wiedzę z obszaru badania potrzeb klienta, networkingu i budowania strategii cenowych. Wszystko po to, by uczestnicy mogli przekuć wprost uzyskane umiejętności na sukces wydarzeń swoich klientów.

Nie zabraknie też Sprzedażowego Czelendżu, gry wymagającej zebrania i wykorzystania informacji z różnych obszarów realizacji wydarzeń.

Odważnie porozmawiamy o sztucznej inteligencji i o tym, co się dzieje kiedy HoReCa spotka AI. To trochę temat tabu, ale my pokażemy wizję integracji tych dwóch obszarów. W drugim dniu odważnie zmierzymy się z przyszłością podczas Śniadania Mistrzów – to w jego trakcie swą bezcenną wiedzą podzieli się gość specjalny, prof. Aleksandra Przegalińska, która przedstawi wyzwania i korzyści stosowania nowych technologii i ich wpływ na transformację branży. W dalszej części zaprosimy wszystkich do dyskusją o tym JAK, a nie CZY technologia zmieni branżę HoReCa i MICE.

Forum Horeca Idea Open Thinking 2023 – wydarzenie inne niż wszystkie!

Musisz tu być! 🔥

Zapraszamy wszystkich sprzedawców MICE w obiektach, szefów sprzedaży i event managerów – wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej.

Jeśli chcesz być najlepszy, lubisz działać i szukasz motywacji – to spotkanie jest dla Ciebie 😉

Nie czekaj i zapisz się już dziś forum.horecaidea.pl/registration

Ostatnie posty

Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

MICE na nowo, a jednak po staremu

Z cyklu Horeca Idea Team:

Czwartkowy wieczór na gali MPPower Awards

Wesołych Świąt !