Liczymy na Waszą pomoc Horecowicze...

2023-02-22 Klaudia Adamczak

 Liczymy na Waszą pomoc Horecowicze

Mała Laura, córka hotelarza Macieja Szałka, codziennie dzielnie walczy o sprawność na zajęciach rehabilitacyjnych. Teraz pilnie potrzebuje operacji bioder. Postanowiliśmy włączyć się w akcję zebrania brakującej kwoty i oddać 2 vouchery szkoleniowe.

Pierwszy z nich obejmuje warsztaty online „Praktyczna wiedza jak pozyskiwać aktywnie klientów MICE”. Odbędą się one 4 lipca br. Praktycznie zapoznamy uczestników z prawidłową pracą z klientem MICE tj. jakie są etapy pozyskiwania nowych klientów, jak budować nowe nawyki sprzedażowe oraz jak podtrzymywać relację z klientem. Dowiemy się jak pracować z lejkiem sprzedażowym by zwiększyć sprzedaż.

Drugi to warsztat „Ofertowanie za pomocą programu Canva”. Odbędzie się on 7 i 14 marca br. Nauczymy uczestników jak wykorzystać Canvę do tworzenia profesjonalnych, niebanalnych i nowoczesnych ofert MICE. Pokażemy jak tworzyć mapę oferty, jakie elementy są kluczowe przy projektowaniu. Uczestnicy pozyskają praktyczne umiejętności i stworzą podczas zajęć własne oferty.

Wspólnie pomóżmy Laurze!
Do zobaczenia na szkoleniach!
Zespół Idea Profit

Poniżej link do zbiórki, gdzie znajdziecie vouchery:

zrzutka.pl/9etsbf/award/4cceky

zrzutka.pl/9etsbf/award/u45v58

 

Ostatnie posty

Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

MICE na nowo, a jednak po staremu

Z cyklu Horeca Idea Team:

Czwartkowy wieczór na gali MPPower Awards

Wesołych Świąt !